Инвертор ПРОТОН ИСА-300

100320

Новый

4 166,00 грн

Этого товара нет в наличии

Производитель: ПРОТОН

 
Описание
  • Особливості:
  • Функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарату здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеного / зниженого напруги мережі: коли напруга мережі підвищений (більше 242 В) або знижений (менше 187 В), апарат блокується.
  • Функція Hot Start- гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і як наслідок: поліпшення запалювання навіть при використанні погано запалюються електродів; більш якісне проплавление основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень.
  • Функція ARC Force - автоматичного форсажу дуги полягає в тому, що при зниженні напруги на дузі нижче мінімально допустимого для стабільного горіння дуги, зварювальний струм зростає на 50% від встановленого. Її переваги: підвищення стабільності зварювання на короткій дузі; поліпшення каплепереноса металу в зварювальну ванну; поліпшення запалювання дуги; зменшує ймовірність залипання електрода.
  • Функція автоматичного зниження напруги холостого ходу VRD (voltage reduction device) - здатність зварювального апарату під час простою тримати низьку напругу холостого хода.В електрозварювальні апарати ТМ ПРОТОН для ручного дугового зварювання для підвищення електробезпеки зварювальних робіт при використанні в особливо небезпечних приміщеннях і в приміщеннях з підвищеною небезпекою (у замкнутих і обмежених умовах, тунелях, колодязях, резервуарах, цистернах) встановлюють обмежувачі напруги. Для цих цілей і була розроблена функція VRD, яка при відриві електрода від виробу, через 0,5-1 сек знижує напругу на клемах джерела до безпечного рівня 12В.
  • Функція антизалипания електрода Anti Stick дозволяє знижувати зварювальний струм через 0,6 ... 0,8 секунди, якщо електрод прилип до виробу. Це полегшує зварнику можливість відокремлювати (відривати) електрод від виробу без ризику обпалити очі випадковим підпал дуги. Після відриву електрода від виробу, процес зварювання може бути безперешкодно продовжений.

Написать отзыв

Инвертор ПРОТОН ИСА-300

Написать отзыв

 
Комментарии(0)

Пока нет обзоров.

В этой категории 16 товаров:

QR код

Просмотренные товары

Menu

Сравнение 0